CENNET’TE SATILIK KÖŞKLER

Elimde kumanda tv kanallarinda geziyorum..atv avrupa kanalında bir reklam başladi.. Köln’de avrupanın en büyük camisi yapılıyor.cami para toplamak için atv kanalına reklam verilmiş..reklamı sloganı da şu..

“Kim Allah rızası için bir mescit yaptırırsa, Allah da bunun karşılığında ona cennette bir köşk ihsan eder” Buharî, Salat,65; Müslim, Mesacid, 24,25

Maneviyattan söz eden islami kesim allah ile ticarete girismişler al gülüm ver gülüm yapıyorlar..

Bir kaç  euro yardımda bulunuyorsunuz, cennette ki köşklerden birini kapıyorsunuz..

Allahin rızasını kazanıp mülk sahibi olmak sadece bir kaç eurodur.

Müslüman vatandaşlarımızın gururun okşandığı kesin..boru değil, avrupanın en büyük camisini osmanlıdan sancağı devir alan biz Türkler yapıyoruz..

Yimpaşlar,Kombassanlar veya deniz fenerleri ile soyulduğu yetmedi avrupalı Türklerin, cennet’te köşk icin sıraya girdiler.

Ortaçağ  avrupasın da hıristiyan papazlar tapulu cennet arazileri satıyorlardı..21.yy’da müslüman papazlar inşaat işine girişti, boş arazi değil üstelik, üzerine köşkler inşaa edilmiş oturmaya hazır bitmişini satıyorlar..utanmasalar hemen taşın diyecekler…

Memleketimin yeni zenginleri ahbap çavuş ilişkileri sonucu hak etmeden kazandığı paraları inşaata yatırdılar..Binaların üzerinede kocaman “mülk allahındır” yazdılar..

Allahın mülkünü kiraya verip paralar kazanmaya devam başladılar..Sorarsanız Allah adina kira topluyorlar.biz emanetçiyiz,kefenin cebi yok repliğini  tekrarlıyorlar..yakın zamana kadar parasızlıktan çocuklarını amerikada bursla okutanlar halkın sırtına binerek gemicikler alıp, hastahaneler kurdular, altın şirketlerine ortak olup, sayısız gayrimenkullerin ve arazilerin sahipleri oldular..yetmedi televizyon kanallarinı ve  gazeteleri ele geçirdiler..

senin para verip cennette köşk sahibi olma hayalin, bu dünyada başkalarının yaşadığı köşklere dönüşüyor…

kabahat sende demeye dilim varmiyor ama, kabahatin çoğu senin canım kardeşim demisti nazım usta..

Allah adina çalıyorlar, allah adina satıyorlar, allah adına kiraya veriyorlar..

Durmak yok, yolmaya devam.

Reklamlar

One Response to CENNET’TE SATILIK KÖŞKLER

  1. Fırat dedi ki:

    Haklısın ALLAH adını kullanıp müslümanlardan para koparmaya çalışan sözde dindarlar çok. Allah belasını versin onların..

    Ama bir cami yapılacak ve GERÇEKTEN maddi açıdan yetersiz kalınıyorsa müslüman kardeşlerden, yapabileceklerden yardım istenir. Kur’an’da bahsedilen köşk timsalidir. Aynı timsali köşkü yaşlı bir amcayı karşıdan karşıya geçirerekte kazanabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: