İSLAM VE AHLAK

ISLAM VE AHLAK

konu namus oldugunda islamcilardan daha namuslusu yok..onlar gibi dusunmeyen herkes namussuz..
hatta onlarin inandigi, allaha, kitaba, peygambere inanmaniz bile yetmez..mezhebinizde ayni olacak..yillarca alevileri mum sondu yapmakla itham etmediler mi?

1952 yilinda vatan gazetesi sahibi ahmet emin yalmani, allahsiz oldugu gerekcesi ile vuran islamci yazar, allah dostu huseyin uzulmez 14 yasindaki kiza cinsel istismardan tutuklandi ve cezaevine atildi…diger namuslu! Muslumanlarin girisimi ile kizin bu olaydan etkilenmedigine dair adli tip raporu duzenleterek serbest birakildi..yillar oncede muslum gunduz huseyin uzulmezin evinde yakalanmisti..bak su allahin isine!!!..var midir bir hikmeti?

tekbir giyimin sahibi 3 esli olmasinin nedenini, kurani ve muhammedi rehber almasi ile acikladi..insan yapisinda cok eslilik oldugunu savunan karaduman oyle olmasaydi genelevler olmazdi dedi..ayni modacinin vucut hatlarini belli eden islami moda anlayisi ve defileleri islamci elitin ilgi odagi..

islami ve islamci hukumeti savunan unlu gay modaci cemil ipekci muhafazakar oldugunu acikladi..islami kesiminde artik nurtopu gibi bir gay’i var..

malta’da cubbesini fora edip, jet ski uzerinde ustsuzleri rontgenleyen cuppeli hoca,utanmadan postunun uzerinde muritlerine show yapmaya devam ediyor..

dervisin fikri ile zikri deyisini dogrulayan, turban ile kadinin donunu kiyaslayan basbakan yardimcisi

motorcu adnan oktarlar,(harun yahya) ali kalkancilar, tv’de birbirlerine nasil atladiklarini anlatan, kadinin sacindan bile tahrik olan musluman halkim,

yakin zaman once basinda cikan bir haber..yaslari 18 ile 40 arasi olan 9 kisi 14 yasindaki kiza gunlerce tecavuz etmekten tutuklandi..muhtemel hepsi allah bir muhammed onun peygamberidir diyen zevat..

“referansimiz islam” diyen zevatin referanslarina bir goz atalim..

***hulle nikahi: iki kez bosandigin karin ile 3.kez evlenmek istiyorsan, karin once baska birisi ile evlenmeli ve gerdege girmeli.( bakara suresi 229-230. ayet)
***muta nihaki: muhtemel ayetinden yola cikan muslumanlar (ozellikle sii’ler) mehirini odedigini kadin ile bir kac saatligine nikah kiyabiliyor.. ulkemdede genelev kapilarinda nikah kiymak uzere bekleyen musluman halkim benim..(nisa. 24 ayet)
***zina: yatakta yakaladigin esini zina yapmakla itham edemiyorsun..cunki 4 sahit gerekiyor. (nisa15. ayeti)
***cennet’te ki tomurcuk goguslu huriler..(nebe 33. ayet)
***takiyye ayetleri,yalan soyleyebilme ozgurlugu (ali imran 28,nahl 106. ayetleri)
***evlatliginin karisi ile evlenebilme ozgurlugu!!! (ahzap suresi 37. ayet)
***4 nikahli es, savaslarda elde edilen cariyeler (seks koleleri) (nisa 3 ayeti)
***hac’da zekkerlerden (penislerden) damlayan meniler, ” (kaynak: Buhari, Hac/81; Umre/6; Şirket/7; Muslim, hac/141; Hadis/1216; Neşe-I Menasik/77; Ibn-I Meca, menasik/77 Hadis/2980; Ahmet Ibn-I Hanbel, Müsned 3/317-366)
***beni mustalik gazvesinde esirlere  yapilan azil,(bosalma) (buhari nikah 49)
***hala kizi, dayi kizi, amca kizi,evlatliginin karisi ile 9 – 63 yaslari arasinda sayisiz kandinla peygamber evlilikleri.(ahzap 50)
***hadislere gecen peygamberin 30 erkege bedel cinsel gucu, (Sahih-i Buhari Muhtasarı Tecrid-i Sarih Tercemesi, hadis no: 192.)
***kurana girmis, muhammedin kadinlari ile yatma sirasi ve kavgalari, (ahzap 51)
***yolda guzel bir kadin gordugunde eve gidip hanimlari ile seks yapmasi, (Bkz. Müslim, e’s- Sahih, Kitabu’n-Nikâh/9-10, hadis no: 1403; Ebu Davud, Sünen, Kitabu’n-Nikâh/44, hadis no: 2151; Tirmizî, Sünen, Kitab’r-Rıdâ’/9, hadis no: 1158.buhari hibe 8)

***gilgamesh destanindan esinlenilen ilk insan adem havva hikayesi, ensest iliski ile gunumuze gelmis insanlik anlayisi,

Ve islamin iz dusumu gunumuzdeki musluman ahlaki,
***kadini sahitlik ve mirasta esit gormeyen, ama bacak arasini herkesten cok sahiplenen anlayis,
***sokaklarda, parklarda, sinamalarda opusen turbanli kizlar
***vucudun butun hatlarini gosteren islami moda, ve defileleri,
***50 civarinda genelev, bir o kadar escort telekizlar ve bunlarin musterileri musluman kardesler
***gelinlikle yuruyen baris elcisini kacirip tecavuz etmeler,

***kelli felli adamlarin cocuk yaslardaki kiz ve erkeklere toplu tecavuz ayinleri.

***18 aylik bebege tecavuz eden vicdansizlar,

***anne ve kizina birlikte tecavuz eden sapiklar..

musluman arkadaslarin ahlak ve namusundan suphem yok..
biraz ahlak ve namuslari varsa bu kuran’a, sunnete dayali degildir..toplumsal ahlaktir, evrensel ahlaktir..insanlik ahlakidir..

hangi insan karisini yatakta yakaliyip 4 sahit yok diye zina yapmiyordu benim karim diyebilir..
geneleve gidip pezevenge al su parayi kiy muta nikahimizi 3 saatligine diyebilirmisiniz,
hanginiz, 2 kez bosandiginiz karinizla 3.kez evlenmek icin baskasinin altina yatirabilir..

9 yasidaki kizla gerdege girip, evlatliginizin karisi yani gelininiz ile evlenebilirmiydiniz?

yukarida yazilanlari ahlakli buluyorsaniz  sozumuz yok, islami yasiyorsunuz…imaninizdan suphemiz yok.

bazi arkadaslar islamda muta nikahi yoktur diyorlar..iyide,  kurani en iyi sen mi anladin? adinda islam cumhuriyeti ibaresi olan ve ayetullah adindaki mollalarla yonetilen iran anlamadi mi?

bu ayeti yorumla..bakalim iran’daki muta nikahinin esin kaynagi neymis?

Nisa suresi 24.ayet

Ve evli kadınlarla evlenmeniz (haram kılınmıştır), elinizin altında bulunan (harp esirleri) cariyeler müstesna. (İşte bunlar) Allah’ın size farz kıldığı (hükümler)dir. Ve bunların dışında, iffetli olmak ve zina yapmamak şartıyla mallarınızla istemeniz (mehirlerini verip almanız) size helâl kılındı. O taktirde farz olan mehirlerini onlara verin. Ve sizin üzerinize onunla mehirden sonra anlaşmanızda bir günah yoktur. Muhakkak ki; Allah Alîm’dir, Hakîm’dir.

Vel muhsanatü minen nisai illa ma meleket eymanüküm kitabellahi aleyküm ve ühılle leküm ma verae zaliküm en tebteğu bi emvaliküm muhsıniyne ğayra müsafihıyn femestemta’tüm bihı minhünne fe atuhünne ücurahünne ferıdah ve la cünaha aleyküm fıma teradaytüm bihı mim ba’dil ferıdah innellahe kane alımen hakıma

Ayette geçen femestemta’tüm kelimesinin aslı olan mut’a sözcüğü şer’i örfe göre müddete bağlı evlenmek manasına gelir.diger bir anlami diledigin kadar kullanmaktir.. Buna göre ayetin manası şöyle olur: Kadınlardan biriyle anılan bir müddet zarfında evlenerek faydalandığınız takdirde, ücretlerini kararlaştırdığınız şekilde verin.

adi iran islam cumhuriyeti…muta nikahi yururlukte..yasal, kanuni..ulkemizde de hergun onlarca genelevin kapisinda binlercesi sirada bekleyen erkeklerimiz,

Turk insaninin adina zamparalik, capkinlik dedikleri bu eylemin adidir  muta nikahi…

Reklamlar

9 Responses to İSLAM VE AHLAK

 1. Anar dedi ki:

  Ayetleri yazmış, kahrol diyorsunuz, Neden?! NE O? Ayetlerinizi tanımadınız mı?! Öyle değil mi?!
  Yoksa siz, “kahrol, bizleri açığa çıkardın!” anlamıda mı yazıyorsunuz? Tamam o zaman…

 2. ferhat dedi ki:

  ALLAH CC SENİ KAHR ETSİN İNSANLARIN BEYNİNİ YIKAYACAĞINI KAFALARINI KARIŞTIRACAĞINI SANIYORSUN
  MASONCULUK YAPIYORSUN SATILMIŞ KÖPEK KİME ÇALIŞIYORSUN NASIL CANINI VERECEKSİN MERAK EDİYORUM AZRAİL AS GÖRDÜKTEN SONRA İŞ İŞTEN GEÇECEK BAKALIM İSLAMMI YALAN DİNMİ YALAN ALLAHMI YALAN SENDE GÖRECEKSİN BİZDE GÖRECEZ.

 3. Dt.Cansu dedi ki:

  Allah sana merakından dolayı inanmasan da okuduğun her bir ayet uğruna acıyıp şeytana hizmet eden şu fikrini doğru yola iletsin,Çünkü o çok bağışlayan çok esirgeyen ve merhametlilerin en merhametlisidir.Allahumme Salli Ala Seyidina Muhammed.

  • istavrit dedi ki:

   sayin cansu, seytana hizmet ediyor olmam icin oncelikle sizin gibi inanir olmaliyim..cunki seytana sizler inaniyorsunuz.tanrilari red eden birisi tanrilar urunu olan seytana hizmet edebilir mi? islam ilahi bir din degil, seytani bir dindir.

   • kamil doğanay dedi ki:

    balık beyinli dikkat çekmek için başka şeyler yap cücük 🙂 ailendeki bayanlar TÜRKİYE ile paylaşırmısın? senin mezhebin geniştir 🙂 hani inancın yok yaa zapıkk 🙂 şov yapma cücük hatta ne cücüğü mahlukat zerzevat

 4. Yasemin dedi ki:

  okadar saçma bir site ki böyle birşeyolamaz kendi yaptıklarını cübbeli ahmet hocanın üstüne atmışsınız islam dinini yıklmasını istiyosunuz ama ahirette kim yıkılcak görcez bunu yayınlayanlar erkekse bunuda siteye koyun

 5. ilhan dedi ki:

  peki sizce.söyleyin ona inanalım.öyle bir şey söyleyinki yada öyle bir kitap yazınki milyarlarca insan peşinizden gelsin.1400 yıl önce yazılan kitapın daha iyisini yazın o zaman size inanalım.avantajlısınızda çünki cahiliye döneminde deilsiniz hertürlü olanak var.buyrun beni ikna edin.

 6. Abdullah dedi ki:

  ALLAH (C.C) SENİ UMMADIĞIN BİR YERDEN ÖYLE BİR ‘KAHR’ETSİN Kİ İMAN EDEBİLME ZAMANIN KALMADAN GEBERESİN… SEN TAM ŞU AYETE UYGUNSUN “Onlar, sağırdırlar (hakkı işitmezler), dilsizdirler (imanı ikrar etmezler), kördürler (anlayış gözü ile hakkı ayırdetmezler), artık onlar (bu hallerinden) dönmezler.” BAKARA/18

 7. cingenahmet dedi ki:

  Site içeriği güzel fakat dizaynı kötü olmus başalarılar dilerim umarılm daha güzel olur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: